<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Kılıçdaroğlu: Suçları da, korkuları da büyük CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçaroğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki resmi hesabından gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

19 Temmuz 2017 Çarşamba

Kılıçdaroğlu: Suçları da, korkuları da büyük CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçaroğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki resmi hesabından gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu: Suçları da, korkuları da büyük

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçaroğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki resmi hesabından gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündemi değerlendirdiği tweetleri şöyle:

"Gelin karşıma "15 Temmuz'u havuz medyanızda tartışalım" diyorum, gelmiyorlar! Halktan ne saklıyorsunuz da ortaya çıkmasından korkuyorsunuz? Kul hakkı yememiş, adaletten yana olan kimse halkın önünde muhalefet lideri ile tartışmaktan korkmaz. Adaletsizsiniz, korkuyorsunuz!

15 TEMMUZ'UN HESABINI VERECEKSİNİZ!

Halkın 15 Temmuz'u unutulmaz bir demokrasi mücadelesidir. Sarayın 15 Temmuz'u ise, 20 Temmuz sivil darbesine çıkan en kısa yoldur! 15 Temmuz'u toplumu ayrıştırmak için kullanıyorlar. Suçları da korkuları da büyük. Ne yaparsanız yapın 15 Temmuz'un hesabını vereceksiniz!"

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/