<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Metin Feyzioğlu o partiye mi geçiyor?

21 Temmuz 2017 Cuma

Metin Feyzioğlu o partiye mi geçiyor?

Metin Feyzioğlu o partiye mi geçiyor?
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu kirli sakal bıraktı, bıyıkları sarkıttı bir de eline tesbih aldı.
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun siyasete hazırlık yaptığı iddiaları güçleniyor. Feyzioğlu için daha önce Demokrat Part'nin başına geçeceği ileri sürülmüştü. Feyzioğlu bu iddiaları sert bir dille reddetmişti. CHP'de siyaset yapmak istediğide de ifade edilmişti.

Feyzioğlu yakın zamanda imajını değiştirdi. Kirli sakal bıraktı, bıyıkları sarkıttı, eline bir de tesbih aldı. Feyzioğlu takım elbiseleri ile de toplumda beliren 'ülkücü' imajına büründü.

AKŞENER'İN PARTİSİNDE YER ALACAK İDDİASI
MHP'den ihraç edilen Meral Akşner'in önderliğinde, Ümit Özdağ, Yusuf Halaçoğlu, İsmail Ok gibi isimlerin kuracağı yeni partide Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun da yer alacağı iddia edildi. 
Feyzioğlu 16 Nisan 2017'de gerçekleşen Başkanlık Referandumu'nda 'hayır' çalışmalarını Akşener'in yeni kuracağı partinin yönetiminde yer alması beklenen MHP'den ihraç edilen vekil Yusuf Halaçoğlu ile gerçekleştirmişti.

GÜRBÜZ ÇAPAN SERT ÇIKMIŞTI
Metin Feyzioğlu'nun Adalet Yürüyüşü ile ilgili sözleri üzerine Esenyurt Kurucu Belediye Başkanı Gürbüz Çapan "burayı dutluk sanıyor, gelip genel başkan olacaktı ya... Şimdi gitmiş başkalarının peşinden geziyorlar. Yakında foyaları ortaya çıkar." demişti.

"FEYZİOĞLU O TOPLANTIDA ERDOĞAN'A YALAKALIK YAPACAKTI"
Danıştay'ın kuruluş yıldönümü etkinliklerinde Metin Feyzioğlu ile dönemin başbakanı Erdoğan arasında yaşanan kriz ile ilgili Çapan "Metin Feyzioğlu Tayyip Erdoğan'ı övecekken, adam lafı dinlemediği, yarıda bıraktığı için Erdoğan'a fırsatmış gibi oldu. Erdoğan'ın Abdullah Gül'ü alıp gittiği toplantıda Feyzioğlu'nun konuşmasının tamamına bakarsanız, adamın yalakalık yapacağını göreceksiniz. Ama Erdoğan fırsat vermedi." ifadelerini kullanmıştı.İmajdan önce

İmajdan sonraDeğişim

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/