<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: SÜPER LOTO DA TEZGAH NASIL YAPILIYOR:

8 Temmuz 2017 Cumartesi

SÜPER LOTO DA TEZGAH NASIL YAPILIYOR:

SÜPER LOTO DA TEZGAH NASIL YAPILIYOR:

Çekiliş başladığında oynanmamış bir sayı dizisi alınır ve onların çıkacağı söylenerek kazandırılacak numaraları oynamasını isterler. Sonuçta o rakamlar çıkartılır ve adam tek başına kazanır. Bu işlemde son dakikalarda yapılır. Başka birinin tesadüfen oynaması engellenir.
Sistemde oynanmamış olan numaralar dan bir tanesi hazırlanır. O sayılar çıkarılır. Bayide bekleyen adam aranır ve ondan oynaması istenir. Adam hemen oynar. Çünkü o sırada bayinin hattı açıktır. En kolay yol budur. Bayide eşek değil ya ona da 1 milyon atarsın iş biter.
37 Trilyonu yiyecekler.

Bunlara komplo teorisi inanmayan diyen geri zekalılar neden Televizyondaki çekiliş kaldırıldı. Bunu düşünsün. Ayrıca bu kurum denetlenmiyor… Devletin Altın Yumurtlayan Tavuğu daha ne olsun
Ali BEKTAN
http://www.gundeminiz.com/?p=30751

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/