<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Vay be!... BAKAN YAPTILAR... İLK İŞİ BAKIN NE OLDU!...

19 Temmuz 2017 Çarşamba

Vay be!... BAKAN YAPTILAR... İLK İŞİ BAKIN NE OLDU!...Vay be!... BAKAN YAPTILAR... İLK İŞİ BAKIN NE OLDU!...
‘YENİ BAKAN önce tweet’ini sildi, sonra hesabını kapattı
Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığına getirilen AKP Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu’nun 2013 yılında haber sitesi Sol’dan paylaştığı bir haber Twitter kullanıcılarının gözünden kaçmadı. Çiçeği burnunda bakan önce tweet’ini sildi, sonra hesabını kapattı.
2015 yılında milletvekili seçilen Sarıeroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın ardından kabineye giren ikinci kadın vekil oldu.
İlk kez bakanlığa getirilen Sarıeroğlu bu nedenle ilgi odağı haline geldi. Twitter kullanıcıları çiçeği burnunda bakanın eski Twitter paylaşımlarını incelemeye aldı.
Çok değil dört yıl önce
Bunların arasında 12 Mayıs 2013 tarihinde yapılan paylaşım özellikle dikkat çekti.
Sarıeroğlu’nun bir tweetinde, SoL Haber Portalı’ndaki bir haberi, başlığını hiç değiştirmeden, “Antakya’da halk AKP’ye karşı yürüyor: Binler ‘Tayyip istifa’ diyor” ifadesiyle paylaştığı görülüyor.
Sarıeroğlu’nun paylaştığı haber, 11 Mayıs 2013’te Antakya’nın Reyhanlı ilçesindeki patlamadan bir gün sonra Antakya’da yapılan eylemle ilgili.
‘Çiçeği burnunda bakan’ Sarıeroğlu, Twitter kullanıcılarının bu paylaşımı fark etmesinin ardından önce söz konusu tweet’iReklamlar sildi, ardından hesabını kapattı.
Kaynak: Diken
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/