<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Ve O Komutan Suskunlugunu Boztu ! 12 Sürmeyen Darbe Girişi Bahane Edilerek 12 Ay'dır Ülke OHAL İle Yönetiliyor

12 Temmuz 2017 Çarşamba

Ve O Komutan Suskunlugunu Boztu ! 12 Sürmeyen Darbe Girişi Bahane Edilerek 12 Ay'dır Ülke OHAL İle YönetiliyorVe O Komutan Suskunlugunu Boztu !
12 Sürmeyen Darbe Girişi Bahane Edilerek 12 Ay'dır Ülke OHAL İle Yönetiliyor


Şehit olan kardeşinin cenazesindeki isyanıyla Türkiye’nin gündemine oturan ve KHK ile TSK’den ihraç edilen Yarbay Mehmet Alkan bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Ohal’e tepki gösterdi

PKK’nın Şırnak’ta jandarma karakoluna yaptığı saldırıda şehit olan Yüzbaşı Ali Alkan’ın cenaze törenindeki haykırışları geniş yankı uyandıran ağabeyi Jandarma Yarbay Mehmet Alkan KHK ile ihraç edilmişti.
‘Ey Musa sen haklısın ama rızkımızı firavun veriyor diyenlerden olmayacağım!’
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ”12 saat sürmeyen darbe girişiminden dolayı 12 aydır OHAL… Oha…” diyerek ohal ile yönetilmeye tepki gösterdi.

işte o paylaşımı Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/