<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Yalçın Küçük’ten Bahçeli ve Perinçek’e Sert Sözler

10 Temmuz 2017 Pazartesi

Yalçın Küçük’ten Bahçeli ve Perinçek’e Sert Sözler


Yalçın Küçük’ten Bahçeli ve Perinçek’e Sert Sözler
Sen bir akp lisin
Prof. Dr. Yalçın Küçük KRT ekranlarında Sorguluyorum adlı programda sert konustu. Küçük, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve MHP genel Başkanı Bahçeli hakkında çok sert ifadeler kullandı.
Prof. Dr. Yalçın Küçük KRT ekranlarında Sorguluyorum adlı programda Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek hakkında çok sert ifadeler kullandı. Küçük, Perinçek’in yanı sıra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye sert sözler sarf ederek iki liderin de AKP’li olduğunu söyledi.
BAHÇELİ 2001’DEN BERİ AKP’Lİ
Tayyip Erdoğan’ın güçlü olduğu tezine katılmadığını söyleyen Küçük, “Güçlü değil, onu destekleyenler var” diyerek farklı bir yorumda bulundu. Bahçeli’nin 2001’den beri AKP’li olduğunu ve Erdoğan’ı desteklediğini söyleyen Küçük Bahçeli’nin her zaman Erdoğan’ı desteklediğini vurguladı.
GARDAŞIM SEN AKP’LİSİN DEDİM NE OLDU?’
Ergenekon Kumpası nedeniyle cezaevindeyken Doğu Perinçek’le yaşadığı bir anıyı da paylaşan Küçük, “Cezaevindeyken de söyledim, Doğu gardaşım dedim, sen AKP’lisin. Bakın bugün Kılıçdaroğlu’na karşı Erdoğan’ı savunuyor. İtiraz bile etmiyor, kimsesi kalmadı, artık bir AKP’lidir o” dedi.
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/