<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Işid’çi olsaydı muamele farklı olurdu…

6 Ağustos 2017 Pazar

Işid’çi olsaydı muamele farklı olurdu…

Işid’çi olsaydı muamele farklı olurdu…

Sadece bir müzisyen olan kadını nasıl terörist ilan edildiğini ve bir odaya kapatılıp nasıl darp edildiğini anlamak çağdaş ülkelerde mümkün değildir. Işid teröristlerini kibarca gözaltına alınırken verdikleri pozlar ve çevreye dağıttıkları gülücükler ile rahat tavırlarla hareket ettikleri görülürken, polisimiz kime, neden düşman diye sormadan geçemiyoruz. Müzisyen kadına polis dayağı… ‘Terörist ilan […]
Sadece bir müzisyen olan kadını nasıl terörist ilan edildiğini ve bir odaya kapatılıp nasıl darp edildiğini anlamak çağdaş ülkelerde mümkün değildir.

Işid teröristlerini kibarca gözaltına alınırken verdikleri pozlar ve çevreye dağıttıkları gülücükler ile rahat tavırlarla hareket ettikleri görülürken, polisimiz kime, neden düşman diye sormadan geçemiyoruz.
Müzisyen kadına polis dayağı… ‘Terörist ilan edip
odaya kapattılar’
İstanbul’da polis, Kadıköy metro girişinde genç bir müzisyeni enstrümanına bomba kendisine de terörist diyerek odaya kapatıp darp etti. “Enstrümanımı bomba, beni de terörist ilan ederek bir odaya kapattılar” diyen Erol, fiziksel saldırıyı Instagram hesabından fotoğraflarla anlattı.

Müzisyen Gülşah Erol, Kadıköy metro girişinde ‘terörist’ denilerek polis tarafından darp edildi.
“Enstrümanımı bomba, beni de terörist ilan ederek bir odaya kapattılar” diyen Erol, fiziksel saldırıya ve maruz kaldığını ve kendisine küfredildiğini Instagram hesabından fotoğraflarla anlattı.
http://www.kocaelicumhuriyet.com/2017/08/04/isidci-olsaydi-muamele-farkli-olurdu.html

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/